Оригінальні комплектуючі та запчастини до сантехніки BLANCO

Оригінальні комплектуючі та запчастини до сантехніки BLANCO

Компанію Blanco було засновано німецьким підприємцем Генріхом Бланком у 1925 році на півдні Німеччини. Простий сімейний бізнес із виробництва кухонного та медичного обладнання Blanco з роками перетворився на міжнародний концерн, відомий своєю продукцією високої якості. Основний асортимент Blanco це кухонні мийки та змішувачі, а також великий вибір аксесуарів для зручності та функціональності, таких як решітки, обробні дошки, диспенсери, фільтри для води та багато іншого.

Магазин Master-voda.com.ua радий запропонувати вам широкий асортимент запчастин, включаючи оригінальні комплектуючі Blanco. Наші професійні консультанти завжди готові допомогти вам підібрати потрібні деталі, а за відсутності оригінальної запчастини Blanco запропонують аналог високої якості. Ми гарантуємо професійний підхід, швидку доставку та офіційну гарантію на всі запчастини. Довірте нам свої потреби у сантехніці, і ми забезпечимо вас надійними рішеннями та високим рівнем обслуговування.

Крім того, ми маємо спеціальні умови для сантехніків, які ви можете дізнатися у наших менеджерів. Заощаджуйте час та гроші, замовляючи оригінальні запчастини Blanco у нашому магазині.

З повагою,
команда Master Voda!