Фірмовий магазин сантехнічних запчастин та комплектуючих Master VodaМайстер Voda є підрозділом компанії "Альтер Сервіс", авторизованого сервісного центру ряду відомих виробників сантехніки.

Ми спеціалізуємося на підборі, роздрібному та оптовому продажу запчастин для сантехнічного обладнання. Завдяки багаторічному досвіду та узгодженій роботі нашої команди, ми швидко та професійно підберемо потрібну вам запчастину та у найкоротші строки організуємо доставку по всій Україні. Основною перевагою та відмінністю від звичайних інтернет-магазинів, які просто перепродують запчастини, є те, що наша компанія має власний склад запчастин з величезною номенклатурою товару різних виробників.

Окрім професійного підходу у продажу запчастин, ми надаємо послуги монтажу, гарантійного та післягарантійного ремонту сантехніки. Користуючись нашими послугами, ви можете бути впевнені не лише у стабільній та довговічній роботі вашої сантехніки, а й у офіційній гарантії на продукцію та виконану роботу.

Купуючи дорогу сантехніку, довірте її монтаж професіоналам, і вона відповість Вам довгою та вірною службою)

З повагою, команда "Master Voda"


Познайомтеся з гордістю компанії "Альтер Сервіс" - нашою командою професіоналів


 

Потрібна запчастина для вашої сантехніки? Світлана та Наталія - наші експерти з роботи з клієнтами, які мають великий досвід у сфері сантехніки. Вони швидко та точно підберуть потрібну деталь і організують термінову доставку до будь-якої точки України. Будьте впевнені, що ми будемо на зв'язку з вами протягом усього процесу замовлення та надамо максимальну підтримку у будь-яких питаннях.Сергій - професійний сантехнік-електронік, який спеціалізується на ремонті електронного сантехнічного обладнання, мінібасейнів, сенсорних змішувачів та інших пристроїв. З досвідом роботи у даній галузі, Сергій готовий запропонувати професійну допомогу в обслуговуванні та ремонті вашого обладнання.


 

Олександр та Сергій - досвідчені сервісні інженери, спеціалізуються на ремонті змішувачів, зливної арматури інсталяцій та бачків унітазів, а також побутових подрібнювачів. Вони мають великий досвід роботи з різними видами сантехнічного обладнання та готові надати кваліфіковану допомогу в вирішенні проблем з вашим обладнанням. Економте свій час та гроші - звертайтеся до нас, і наші спеціалісти швидко та ефективно відновлять роботоздатність вашого сантехнічного обладнання.Сергій - професійний сервісний інженер, спеціалізується на ремонті та установці сантехніки, а також розводці водопроводу та каналізації. Звертайтеся до нас, і ми гарантуємо високоякісні послуги та офіційну гарантію на всі види робіт.